Skip to main content
search back
جستجو
درباره جیگاتو

درباره جیگاتو

تهیه ملک مناسب و به‌روز در منطقه مورد نظر یکی از دغدغه‌های انسان متمدن امروزیست. با پیشرفت روزافزون سطح کیفیت و استانداردهای زندگی، گاهی انتخاب یک ملک که نیاز به حضور و صرف وقت جهت بررسی مشخصات و کیفیت دارد، زمان و انرژی بسیاری نیاز دارد و حتی گاهی بدلیل وجود پیچیدگیهای زیاد در معرفی و تحقیق، منجر به پشیمانی جوینده پس از معامله خواهد شد.

همچنین از طرفی اگر تا به حال فروشنده ملکی بوده‌اید بطور حتم به خلاء موجود در ارائه مناسب اطلاعات ملک خود به خریداران احتمالی پی برده اید. چه‌بسا مجبور شده‌اید ملک خود را نزد چندین بنگاه معاملات املاک بسپارید و مدتها انتظار بکشید و در نهایت مجبور به انتقال با قیمتی پایینتر از ارزش واقعی شده‌اید! با وجود ده‌ها بنگاه املاک در گوشه و کنار هر شهر و محله و یا وب‌سایت‌های تخصصی هنوز هم مدیریت و سازمان‌دهی اطلاعات املاک امری پر دردسر و پیچیده مینماید.

امروزه با فراگیر شدن دسترسی به اینترنت و استفاده بیش از پیش از خدمات الکترونیکی این امکان فراهم شده تا با چند کلیک و صرف زمان اندکی تمامی محدودیت‌ها را کنار زده و به مقصود خود برسید. بدنبال خرید کالایی هستید که در شهر خود موفق یه یافتن آن نشده اید ولی آنرا در یک فروشگاه اینترنتی پیدا میکنید. و حتا فراتر از آن، مشخصات و اطلاعات دقیقی در مورد کالا از فروشگاه ارایه میشود. چیزی که در شهر محل سکونتتان از طریق بازارهای محلی و مغازه‌ها امکانپذیر نبود! رشد روزافزون تکنولوژی و سهولت دسترسی به کالا و خدمات از طریق اینترنت منجر به برداشته شدن تمامی این موانع از پیش پای انسان امروزیست.

تیم جیگاتو در سال 1395 با هدف گسترش و توسعه ارایه خدمات معاملات املاک با سهولت بالا، تصمیم به راه اندازی وب‌سایتی متشکل از محیطی ساده و قابل استفاده برای هر فردی نمود، که امکانات بسیار کاملی را در اختیار بازدید کننده قرار میدهد. فرقی نمیکند شما سپارنده ملک هستید یا جستجوگر آن؛ در جیگاتو به سرعت میتوانید به هدف خود دست یابید. با درج آگهی ملک خود در جیگاتو به سرعت آگهی شما در معرض دید هزاران نفر در سراسر کشور و حتا جهان قرار خواهد گرفت و جوینده موردنظر را به خود جذب خواهید نمود. یا اگر بدنبال ملک مورد پسند خود هستید میتوانید در بانک اطلاعاتی جیگاتو با یک موتور جستجوی قوی به سادگی ملک خود را یافته، مقایسه، و در نهایت پس از تصمیم گیری با ارائه‌دهنده آن تماس بگیرید.


Enemad Logo

جیگاتو مفتخر به دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک با شماره ۳۵۴۱۰ میباشد

برای اطمینان بیشتر روی نماد کلیک نمایید

بالا